درباره ما

سنگ عباس آباد

تراورتن آبگرم

تراورتن آبگرم

صنایع سنگ کوهستان تولید کننده باکیفیت انواع تراورتن عباس آباد باکیفیت و صادر کننده تراورتن عباس آباد به خاورمیانه

امروز می خواهیم راجب تراورتن آبگرم که از دسته ی سنگ های کرم با هاله های سفید یاروشن می باشد بحث کنیم. این سنگ برای استفاده در نمای کلاسیک بسیار مناسب است.  معادن این سنگ زیبا و اصیل در استان مرکزی و در شهر محلات واقع است. این شهر به دلیل سردسیری و آب وهوای خود دارای سنگ های بسیار محکم وبا کیفیتی است. از جمله این سنگ ها همین تراورتن آبگرم است.این سنگ از نظر ساب پذیری در درجه ی بالایی نیست ولی چون شفافیت بسیار بالایی دارد از این لحاظ می توان این سنگ را راضی کننده ی مشتری دانست.سورت های مختلف این سنگ به طور معمول در قیمت های مناسبی وجود دارد و  مدل های شکلاتی آن به نسبت مدل های کرم قیمت و جلوه ی بیشتری دارد. این محصول در نمونه های دانه سیاه و ابروباد نیز موجود است.

سنگ تراورتن آبگرم یکی از انواع سنگ تراورتن است که در سالهای اخیر بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. معادن این سنگ به سنگ های خوب آن دست پیدا کرده اند و برخی از سورت های سنگ آبگرم جتی از نمونه های مشابه حاجی آباد خود نیز بهتر است. معدن سنگ آبگرم در محلات واقع شده است و معروف ترین سینه کار آن معدن سالاری می باشد. کوپ های سنگ آبگرم قیمت نسبتا مناسبی دارند و به علت اینکه بیشتر در خود محلات و اصفهان بریده می شوند نیاز به پرداخت کرایه بالا ندارند.

در زیر یک مدل شکلاتی آبگرم را برای شما قرار دادیم:

تراورتن آبگرم

تراورتن آبگرم شکلاتی

 
 
 
سورت های ضعیف این سنگ سوراخ های نسبتا بزرگی در خود دارند که برای پوشاندن آنها رزین زیادی مصرف خواهد شد اما در سورت های ممتاز و متوسط این سنگ سوراخ های ریز نظیر وجود دارد که با سنگ حاجی آباد مشابه است. سنگ تراورتن آبگرم ممتاز برای استفاده در نمای اصلی ساختمان یکی از بهترین گزینه ها می باشد. به علت رنگ کرم این سنگ استفاده از آن برای ساخت نمای رومی بسیار مناسب است. ناخالصی در این سنگ کمتر مشاهده می شود که به یک دست شدن نمای ساختمان کمک خواهد کرد.
سنگ آبگرم در درجه های ضعیف خود به رنگ کرم زیتونی متمایل می شود و این سنگ بیشتر در نماهای پشت که در دید نیستند به کار می رود. برخی از سورت های این سنگ نیز بسیار روشن و مایل به سفید هستند اما در درون آنها دانه های ریز سیاه وجود دارند. سورت های بسیار ضعیف این سنگ در داخل خود طرح های قرمز را نیز دارا می باشند.
صنایع سنگ کوهستان تولید کننده باکیفیت انواع تراورتن عباس آباد باکیفیت و صادر کننده تراورتن عباس آباد به خاورمیانه

Leave a comment